Aktuality

Městská policie bude provádět měření rychlosti nově i v lokalitě Bořenovská

Holešov – Městská policie Holešov bude postupně rozšiřovat lokality, ve kterých provádí měření rychlosti. Ke schváleným úsekům aktuálně přibyla oblast ulice Bořenovská. Smyslem je zvýšit bezpečnost chodců při pohybu na pozemní komunikaci.

Cílem rozšíření měření městské policie do lokality ulice Bořenovská je nyní nově zajištění bezpečnosti pohybu obyvatel dvou bytových domů na místě bývalé drůbežárny. V každém z objektů se nachází 33 bytů, téměř všechny jsou zaplněny a bydlí zde samozřejmě i rodiny s dětmi – podobně jako v městských objektech, které se tu nacházejí,“ vysvětlil starosta města Rudolf Seifert.

Měření je také reakcí na množící se stížnosti obyvatel oblasti, kteří poukazovali na rychlou jízdu řidičů.

Strážníci budou samozřejmě nadále provádět měření v dalších asi dvaceti lokalitách, které jsou zveřejněny na webových stránkách holešovské městské policie.

Na základě komunikace se starosty obcí mikroregionu vyplynula potřeba provádět preventivní měření i v sousedních obcích. Preventivně tak strážníci městské policie zajíždějí kromě místních částí Holešova také do Rymic, Zahnašovic a nově do Jankovic a Žeranovic.

Název: 1
Název: 2
Název: 3
Název: 4
Název: 5
Název: 6

Zpět do seznamu

Kontaktní informace

Služebnu městské policie naleznete v budově holešovského zámku (na levé straně vstupního portálu).

nám. F. X. Richtra 190

769 01, Holešov

Telefon : +420 573 521 111, +420 573 521 119

Mobil : +420 606 686 395

Tísňová linka : 156

Email : mp@holesov.cz